Hantingtono ligos kompetencijos centras (KC), įkurtas 2015 metais, yra didžiausias Hantingtono ligos diagnostikos, gydymo, mokymo bei mokslo tyrimų centras Lietuvoje. Hantingtono ligos KC gydomi Lietuvos bei užsienio Hantingtono liga sergantys pacientai. Hantingtono ligos KC teikia plataus spektro ambulatorines ir stacionarines paslaugas.

Jame teikiamos gydytojų genetikų, gydytojų neurologų, gydytojų psichiatrų, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojų bei reabilitacijos specialistų (logoterapeutų, kineziterapeutų, ergoterapeutų, socialinių darbuotojų, medicinos psichologų), gydytojų dietologų ir kitų specialistų konsultacijos. Centre taikomos pažangiausios diagnostikos bei gydymo technologijos: laboratorinė, instrumentinė, molekulinė diagnostika, medikamentinis gydymas, medicininės reabilitacijos paslaugos, pacientams teikiama psichologinė ir socialinė pagalba.

Hantingtono ligos kompetencijos centras, Santariškių g. 2, 08406 Vilnius, Lietuva

Hantingtono ligos KC koordinatorius prof. dr. Algirdas Utkus

Tel. 85 2501794.

El. p. algirdas.utkus@mf.vu.lt

Medicininės genetikos centro gydytoja genetikė dr. Aušra Matulevičienė

Tel.  85 2501793

Neurologijos centro gydytojos neurologės: dr. Rūta Kaladytė-Lokominienė, Neringa Tutlienė, Jevgenija Guk

Tel. 85 2501756

Pediatrijos centro Vaikų neurologijos skyriaus vedėja, gydytoja vaikų neurologė dr. Rūta Praninskienė

Tel. 85 2720570 (Vaikų konsultacijų poliklinikos tel.) 

Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos centro Ambulatorinės reabilitacijos skyrius, Santariškių g. 2, B korpusas, 5a

Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos centro II stacionarinės reabilitacijos skyrius, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Ieva Michailovienė, J. Kairiūkščio g. 2, 1a., gydytojų kab. tel. 85 2658522

Registratūros tel. 85 2365170,

Registracija internetu per https://www.esveikata.lt/ipr/ visą parą.

Bendras telefonas pasiteirauti: 85 2501374

El. paštas: genetika@santa.lt

Retų ligų koordinavimo centras

Santariškių g. 4, 08406 Vilnius, Lietuva

Tel. 865646622 (kreiptis darbo dienomis 13-15 val.)

El. p. retosligos@santa.lt 

Atvykdami į ligoninę, būtinai turėkite siuntimą gydytojo genetiko ar gydytojo neurologo konsultacijai. Taip pat nepamirškite pasiimti savo asmens dokumentų, jei reikia, medicininių išrašų iš kitų gydymo įstaigų, vaistų ir priemonių, kurios jums bus reikalingos tą dieną. Atvykę eikite į registratūrą (Santariškių g. 2 (Konsultacijų poliklinika, gydytojo neurologo konsultacijai) ar F korpuso registratūrą (gydytojo genetiko konsultacijai)), kur pateikę reikiamus dokumentus galėsite eiti pas specialistą.